Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

AEG Oxygen+ AO 7350

HEPA filtr k vysavači AEG Oxygen+ AO 7350 a sáčky 1+4ksSada 1SBAG MAX Jolly sáčky 4ks a HEPA HF22 Jolly filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA...
75 Kč
Doprava 59 Kč,Skladem
Doporučená nabídka Nippon CEC s.r.o
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Skladem  Více variant59 Kč97 % • 8 021 recenzíDalší informace

Popis produktu

HEPA filtr k vysavači AEG Oxygen+ AO 7350 a sáčky 1+4ksSada 1SBAG MAX Jolly sáčky 4ks a HEPA HF22 Jolly filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

HEPA filtr k vysavači AEG Oxygen+ AO 7350 a sáčky 1+4ksSada 1SBAG MAX Jolly sáčky 4ks a HEPA HF22 Jolly filtr 1ks pro vysavače AEG, ELECTROLUX S-BAG, Philips, Zanussi s HEPA filtry výrobce ELECTROLUX EFH12, ELECTROLUX EFH12N, ELECTROLUX EFH13, ELECTROLUX EFH13W, ELECTROLUX EF26, ELECTROLUX EFS1W, AEG AEF12, AEG AFS1W, PHILIPS FC 8031/00, PHILIPS FC 8031/01, PHILIPS FC 8038/01, MENALUX F1800H rozměrově kompatibilní.

Parametry sáčků k vysavači

  • Rozměry: 265 x 198 mm
  • Rozměry příruby: 130 x 99 mm
  • Otvor v přírubě: 55 mm
  • Počet ks: 4ks

Ke každé sadě 1SBAG MAX sáčků značky Jolly, obdržíte univerzální motorový filtr, mikrofiltr k zastřižení a navíc vůni ZDARMA, které zbaví filtry vysavače nepříjemných zápachů a provoní celý byt nebo kancelář.

Parametry HEPA HF22 filtru

Rozměr filtru 138 x 110 x 22 mm

Vnější rozměr filtru 150 x 120 x 24 mm

Výška filtru 22/24 mm

Filtr neomyvatelný

Kompatibilní s filtry

HQ W7-54908-HQN

KOMA HFEX1

NEDIS VCFI212HEP

NEDIS VCFI250ELPH

AEG AFS1W

AEG AEF12

AEG AEFG12W Green

AEG-ELECTROLUX EFS1W

ELECTROLUX Allergy Plus S-filter

ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus

ELECTROLUX ESF1W Alergie Plus

ELECTROLUX EFH12

ELECTROLUX EFH12W

ELECTROLUX EFH12N

ELECTROLUX EFHG12W

ELECTROLUX EFH13

ELECTROLUX EFH13W

ELECTROLUX EF26

ELECTROLUX EFS1W

MENALUX F1800H

PHILIPS FC8031/00

PHILIPS FC8038/01

WORWO FSEL02AB

WORWO FSEL01AB

AEG 9001677690

AEG 9001966697

ELECTROLUX 1050598018

ELECTROLUX 1050598562

ELECTROLUX 1050598554

ELECTROLUX 1131247015

ELECTROLUX 2193411010

ELECTROLUX 53190095295

ELECTROLUX 53190095355

ELECTROLUX 9000819889

ELECTROLUX 9000844911

ELECTROLUX 9092880609

ELECTROLUX 9092880617

ELECTROLUX-PHILIPS-AEG HF04/HLUX04

VACS EF5011, EF5012, EF5013, EF5014, EF5015, EF5016

VACS HF0011, HF0012, HF0013, HF0014, HF0015, HF0016

HEPA filtr HF22 Jolly do vysavačů AEG, ELECTROLUX, PHILIPS, Zanussi je neomyvatelný. Doporučení od většiny výrobců vysavačů: HEPA filtr pro vysavač je zapotřebí udržovat v čistotě a aspoň jednou za jeden rok vyměnit za nový prachový HEPA filtr, jinak může dojít k poškození vysavače díky přehrátí motoru.

Kompatibilní s příslušenstvím vysavačů

AEG AFS1W

AEG ASKVX8

AEG AUSK7

AEG AUSK8

AEG AUSK9

AEG ASKVX9

ALAFIL AB070

ALAFIL ALLBAG typ S-Bag

ALAFIL PA070

BASICXL BXL-51865

ELECTROLUX E200

ELECTROLUX E200B

ELECTROLUX E200M

ELECTROLUX E201B

ELECTROLUX E201M

ELECTROLUX E201M

ELECTROLUX E201MSFD

ELECTROLUX E201S

ELECTROLUX E202

ELECTROLUX E203

ELECTROLUX E203S

ELECTROLUX E205

ELECTROLUX E206B

ELECTROLUX E206S

ELECTROLUX E210B

ELECTROLUX E210S

ELECTROLUX E212B

ELECTROLUX ESKD8

ELECTROLUX ESKD9

ELECTROLUX GSK2

ELECTROLUX GSK1

ELECTROLUX VCAK1

ELECTROLUX SRK1S

ELECTROLUX SRKS1

ELECTROLUX UMP1

ELECTROLUX USK1

ELECTROLUX E201MSFD

ELECTROLUX UMP3

HQ W7-51864/HQN

HQ BXL-50580/P

K&M EP-BAG

K&M E10.1

K&M E13

KOMA SB01

KOMA SB02

MENLAUX 1800

MENALUX 1800P

MENALUX 1800MP

MENALUX 1800T

MENALUX 1800VT

PHILIPS FC 8019/01

PHILIPS FC 8021/03

PHILIPS FC 8022/04

PHILIPS FC 8023/04

PHILIPS FC 8023/04

PHILIPS FC 8027/01

PHILIPS FC 8060/01

VROPAP CBAG

WORWO ELMB01AO Perfect Bag

WORWO ELMB01K Perfect Bag

SWIRL E82

SWIRL PH86

XAVAX AE03

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.